TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ebeni v Třeboni vystoupí pod střechou

Kvůli očekávanému dešti a chladu přesunou pořadatelé v Třeboni čtvrteční koncert Bratrů Ebenů do zastřešených prostor. Bratři Ebenové, s nimiž jako host vystoupí Martina Trchovás kapelou, vystoupí ve čtvrtek 27. července 2017 od 20 hodin v kulturním centru Roháč.
„K přesunu pod střechu jsme se rozhodli kvůli tomu, aby si návštěvníci koncerty užili komfortně, byť má zámecký park neopakovatelnou atmosféru. Bratři Ebenové už tam v minulosti hráli a moc se jim tam líbilo, ale chce to teplé počasí. Na jihu Čech mají spoustu příznivců, takže není třeba je představovat, ale tentokrát jejich koncert obohatí ještě zajímavá písničkářka Martina Trchová, která se svým triem hraje vlastní písně na hranici jazzu, blues, folku, latiny a šansonu,“ vysvětlil organizátor festivalu Okolo Třeboně Pavel Barnáš.
Letní program pak vyvrcholí v polovině září tradičním Zavíráním plavecké sezony, kdy v pátek 8. září vystoupí soubor Praque Cello Quartet, den poté kapela Šlapeto a v neděli loučení s prázdninami vyvrcholí Slavností pruhovaných plavek na třeboňských plážích.

avatar Autor: on 26.7.2017. Filed under Headlines,Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*