Jarek Nohavica bude asi historicky prvním českým folkařem, který svým fanouškům přinese záznam svého koncertu ve vysokém rozlišení. Hudební vydavatelství Sony Music Entertainment dnes oznámilo, že dne 25. ledna 2010 vychází v jeho distribuci záznam Nohavicova pražského koncertu v Lucerně také ve formě Blu-Ray disku. Ta by se neměla lišit od již dříve vydané DVD verze ve standardním rozlišení.
Titul Jarek Nohavica V Lucerně nabízí záznam koncertu, který byl pořízen na třech vystoupeních ve Velkém sále pražské Lucerny ve dnech 14. až 16. dubna 2009. Jádrem koncertů jsou písně z alba Ikarus, doplněné staršími nevydanými skladbami. Muzikantskými hosty koncertu jsou Dalibor Cidlinský u klavíru a Michal Žáček se saxofonem a flétnami. Speciálním hostem je kapela Pio Squad.
Blu-ray disk Jarka Nohavici V Lucerně si můžete již nyní předobjednat v našem internetovém obchodě. Až do 25. ledna navíc platí zvýhodněná cena 399,-Kč!
9
předcházející příspěvek