Není tomu tak dávno, co ve Spojených státech skončil druhý ročník countryové obdoby populární pěvecké reality show American Idol, vzoru našeho pořadu Česko hledá SuperStar. Letošní série Nashville Star rozdělila americké countryové fanoušky na dva tábory, z nichž jeden podporoval konečného vítěze Brada Cottera a druhý zase fandil druhému v pořadí, Kanaďanovi Georgeovi Canyonovi. Ačkoliv podle všeobecných pravidel (dobře známých i českým divákům) má na nahrávací smlouvu právo pouze vítěz celé ročníku, účast v soutěži tentokráte přinesla štěstí i druhému nejlepšímu.
George Canyon totiž v uplynulém týdnu podepsal exklusivní nahrávací smlouvu s hudebním vydavatelstvím Universal South Records. Podle tiskového prohlášení by se jeho debutové album mělo na pultech obchodů objevit již letos na podzim.
Canyon tak stráví léto částečně v příšeří nahrávacího studia a částečně na cestách po celých Státech, v rámci koncertního programu Nashville Star Tour. Společně s Bradem Cotterem, Mattem Lindahlem (3. místo) a a Lancem Millerem (4. v pořadí) absolvuje 27 koncertů. Na podzim se navíc vydá i na koncertní turné po své rodné Kanadě.
47
předcházející příspěvek