V následujících dnech proběhne na různých místech naší vlasti hned několik benefičních koncertů, jejichž výtěžek bude určen na pomoc obyvatelům zaplavených oblastí. Přispějte i Vy jejich návštěvou těm, kteří to nyní opravdu velmi potřebují!
Ve čtvrtek 22. srpna 2002 se v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad uskuteční koncert, který pořádá pražské Country Radio. Od 13:00 hodin tu vystoupí celá plejáda známých osobností naší hudební scény. Dobročinného koncertu, jehož výtěžek bude věnován na podporu aktivit nadace Člověk v tísni, se mimojiné zúčastní Karel Černoch, Marie Rottrová, Pavel Bobek, Petr Spálený, Jiří Suchý, Václav Neckář a skupiny Laura a její tygři a Bluesberry. Vstupné bude dobrovolné.
Další benefiční akce se odehraje v pátek 23. srpna 2002 v jihočeské Třeboni. Na festivalu s názvem Zpátky do Třeboně mimojiné vystoupí Waldemar Matuška, Třebonští pištci či skupina Jen tak tak.
I o víkendu můžete pomoci formou návštěvy hudebního festivalu. V jihočeských Hošticích se v sobotu 24. srpna 2002 uskuteční 5. ročník populárního festivalu Setkání přátel aneb Stodola Michala Tučného. Všichni účinkující se vzdali svých honorářů ve prospěch postižených oblastí v jižních Čechách. Výtěžek z akce bude v průběhu večerního programu slavnostně předán hejtmanovi jihočeského kraje, RNDr. Janu Zahradníkovi. Vstupné je 300,-Kč a na festivalu mimojiné vystoupí Petr Kocman, Taxmeni, Václav Neckář, Petr Spálený, Miluška Voborníková, Martin Maxa, Aleš Brichta, Míša Tučná, Linda Feller, Zdeněk Rytíř, Wild West a další. Podrobné informace naleznete v předchozích článcích na našich stránkách či v dnešním rozhovoru s pořadatelkou festivalu Gabrielou Novotnou.

Mohlo by se Vám líbit

Zanechte komentář