TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Lokálka natáčí nové CD

Lokálka v roce 2015 (Foto: Lokálka)

Lokálka v roce 2015 (Foto: Lokálka)

Královéhradecká kapela Lokálka oslavila v roce 2014 40 let fungování na české (československé) hudební scéně. Po více jak dvou letech slibování, odhodlávání, plánování a příprav se Lokálka konečně pustila do práce na zbrusu novém CD – opět, jako většina předchozích, bude nahráváno „live – živě“, a to 30.  května  2015 od 19.00 hodin v sále Divadla Jesličky (Brandlova ulice 836) v Hradci Králové.
Na novém CD se objeví písničky z pera kapelníka Lokálky Ládi Straky (†13. 6. 2009), a to jak obecně známé a dnes již mezi posluchači zlidovělé, tak i nové, dosud nevydané na žádném z předešlých 5 CD.
Současnou sestavu Lokálky tvoří Václav Souček, František Zapadlo, Ladislav Hübelbauer, Přemysl Dolan, Radek Novák a Ivan Šmejda. Na koncertě, nahrávaném na nové CD, navíc vystoupí jako hosté dříve dlouholetí členové Lokálky – Jiří Gregora a Jiří Pirner. Nové CD se bude zvukově zpracovávat v Plzni vynikající zvukový režisér a producent Jirka Mucha ve studiu JM Production, vyjít by mělo v průběhu července 2015 u vydavatelství Casey Hradec Králové.
Vstupenky je možné objednat a zakoupit mailem na adrese novak.radek.pce@centrum.cz nebo telefonicky na 603 162 610. Kapacita sálu je omezená!

Více informací na www.lokalka.webnode.cz

 

 

avatar Autor: on 21.5.2015. Filed under Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.