TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Startuje Country No.1 – první česká country televize

Country No. 1 - Logo

Country No. 1 – Logo

V pátek 6. června 2014 startuje své ostré vysílání první česká country televize. Stanice nese název Country No. 1 a vysílá se v pozemním digitálním multiplexu 4. Kromě pozemního vysílání se stanice objeví také ve vybraných kabelových sítích (např. UPC) a u IPTV operátorů. V budoucnu se počítá i se satelitním vysíláním.  Country No. 1 provozuje společnost Česká muzika, která již vysílá dechovkovou stanici Šlágr TV.
Vysílání stanice Country No.1 by mělo být tvořeno hodinovými a dvouhodinovými bloky. V jejím programu  se objeví klipy nejenom z české a slovenské produkce, ale také to nejlepší ze současné americké country scény. Již během zkušebního vysílání stanice bylo možné sledovat klipy takových interpretů jakými jsou např. Brad Paisley, Blake Shelton, Alan Jackson, Miranda Lambert, Cody McCarver, Pistol Annies, Lady Antebellum, Toby Keith, Steep Canyon Rangers, Kenny Chesney, z českých pak například Taxmeni, Greenhorns, Rangers, Schovanky, Michal Tučný,Nedvědi, Žalman a spol, Robert Křesťan a Druhá tráva, Kamelot a celá řada dalších. Jak zástupci stanice uvedli pro server Digizone.cz, základní knihovna stanice nyní čítá zhruba tisícovku videoklipů.

avatar Autor: on 5.6.2014. Filed under Headlines,Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.