TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Randyho Travise postihla mozková mrtvice, lékaři bojují o jeho život

Randy Travis (Foto: Webster & Associates Public Relations & Marketing)

Randy Travis (Foto: Webster & Associates Public Relations & Marketing)

Zdravotní problémy Randyho Travise se dále stupňují. Dle nejnovějších informací se ke kardiologickým problémům zpěváka přidala ještě mozková cévní příhoda. „Jako komplikace po náhlém srdečním selhání se u pana Travise vyskytla ještě mozková cévní příhoda. Pan Travis je momentálně na operačním sále, kde se lékaři snaží zmírnit tlak na jeho mozek,“ uvádí se v tiskovém prohlášení, které bylo vydáno ve středu 10. července 2013 ve večerních hodinách amerického času.

„Randy Travis je v kritickém stavu a o dalším vývoji budeme i nadále informovat. Jeho rodina je zde s ním,“ uvádí se dále v prohlášení.

54letý zpěvák byl v neděli převezen do Baylor Medical Center v texaském městě McKinney s diagnózou virové kardiomyopatie a selhání srdeční činnosti. Následně byl převezen na specializovanou kardiologickou kliniku, kde ještě během středečního dne lékaři mluvili o známkách mírného zlepšení jeho zdravotního stavu.

 

avatar Autor: on 11.7.2013. Filed under Headlines,Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.