TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Modrej Beroun nabídne Tomáše Linku i Jimmyho Bozemana

Modrej Beroun

Modrej Beroun

Na loňskou vydařenou premiéru naváže v sobotu 8.června 2013 druhý ročník regionální hudební přehlídky „nejen bluegrassových“ kapel Modrej Beroun. Před rokem byla akce pojata jako setkání co největšího počtu muzikantů, kteří se v Berouně aktivně věnovali žánru country ve všech jeho podobách, letos bude dramaturgie mírně upravená. Vystoupí bez výjimky pouze aktivní kapely a vedle řady víceméně místních formací se v programu objeví také tři atraktivní přespolní hosté.
Přehlídku zahájí Američan žijící v nedalekém Nižboru, Jimmy Bozeman, kterého zná většina místních předškoláků jako učitele angličtiny a hudební fajnšmekři jako multižánrového zpěváka a kytaristu. Jimmy určitě nepřijede sám, složení jeho doprovodné kapely je však tajemstvím. Kvalitní „nejen modrou trávu“ přiveze z Kladna country-bluegrassová kapela New Rebels a hvězdným prachem ozdobí večer členové skupiny Fešáci Tomáš Linka, berounská zpěvačka Erika Horká a Tonda Kny. Program okoření fenomenální bluegrassový konferenciér Pepa Voda, a jak je u něj zvykem, chystá pro posluchače i účinkující nejedno překvapení.
Přehlídka se uskuteční, stejně jako loni, na letní terase berounské restaurace U štiky. Program začne v patnáct hodin a v hodinových blocích zahraje celkem osm skupin. Odměnou a poděkováním pro všechny platící diváky bude „největší vstupenka, jakou jste kdy viděli“, která umožní nejen vidět a slyšet, ale také se poučit a zorientovat. Vstupenky nebude možné vzhledem k jejich velikosti zakoupit v předprodeji, ale s ohledem na omezenou kapacitu doporučují pořadatelé všem vážným zájemcům zajistit si včas rezervaci (telefonicky na 736 536 526 nebo osobně v restauraci U štiky, Hostimská 2, Beroun, www.ustiky.cz ).
Sympatickým vzkazem budoucím generacím místních muzikantů je volný vstup pro děti. Více o historii jednotlivých berounských kapel a přehlídce Modrej Beroun lze zjistit na webových stránkách http://modryberoun.webnode.cz

Program
15.00 Jimmy Bozemann – USA
16.00 Po sezoně – Beroun
17.00 Modrolit – Beroun
18.00 Kapičky – Karlštejn
19.00 Tomáš Linka, Erika Horká (Kahounová, Řičicová), Tonda Kny – členové kapely Fešáci
20.00 Farmáři – Beroun
21.00 New Rebels – Kladno
22.00 Tři v trávě – Beroun
23.00 Jam session ???

avatar Autor: on 1.6.2013. Filed under Headlines,Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.