TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Letošní Stodola Michala Tučného nabídne hvězdy country i popu

SMT2011Již jen necelý měsíc nás dělí od chvíle, kdy se v jihočeských Hošticích u Volyně otevřou brány Stodoly Michala Tučného. Čtrnáctý ročník hudebního festivalu se uskuteční v sobotu 20. srpna 2011 a jak se již stalo tradicí, nabídne pestrou směsici hudebních žánrů – od country a folku, přes pop až k rocku. Letos se návštěvníci Stodoly mohou těšit dokonce i na zástupce vážné hudby – v hlavním večerním bloku totiž vystoupí i houslista Jaroslav Svěcený.
Hlavnímu festivalovému dni bude již tradičně předcházet páteční rozjezdová párty, v průběhu které vystoupí skupiny Poutníci a Vltavín a kde také proběhne soutěž amatérských a poloprofesionálních kapel a interpretů o Cenu Michala Tučného.
V průběhu sobotního programu se návštěvníkům festivalu představí např. Pavel Bobek, trio Vlasta Redl, Jaroslav Samson Lenk a Slávek Janoušek a skupiny Vltavín, Traband, Neznámi, Walda Gang, Žlutý pes a Taxmeni.
Večerní program bude již tradičně patřit písním Michala Tučného. Pod moderátorskou taktovkou Aleše Hámy a za doprovodu skupiny Tučňáci si je přijdou zazpívat například Bára Basiková, Petra Janů, Marek Ztracený, Pavel Bobek, Tomáš Linka, Aleš Brichta, Vráťa Vyskočil, Jirka Zonyga, Leona Černá, Petr Bende a celá řada dalších.
Vstupenky na festival můžete již nyní zakoupit v předprodejních místech sítě Eventim, na www.eventim.cz a také v síti prodejen Bontonland. Cena vstupenky v předprodeji je 500 Kč a na místě konání festivalu pak 550 Kč. Vozíčkáři a děti do 130 cm mají vstup zdarma.
V těsné blízkosti areálu bude opět zřízen camp. Informace o možnosti ubytování i další aktuality o festivalu naleznete na www.kyno.cz

Leona Černá na Stodole Michala Tučného (Foto: Jiří Konc)
Medard Konopík na Stodole Michala Tučného (Foto: Jiří Konc)
Mirek Matoušek na Stodole Michala Tučného (Foto: Jiří Konc)
Tomáš Linka na Stodole Michala Tučného (Foto: Jiří Konc)
Neznámi na Stodole Michala Tučného (Foto: Jiří Konc)

Foto: Jiří Konc (CountryWorld.cz)

avatar Autor: on 26.7.2011. Filed under Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*