TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ve zkratce: Alan Jackson, the Judds, Brad Paisley, Chely Wright

Alan Jackson
Photo by PR Photos

V dnešním přehledu krátkých zpráv a zpráviček ze světa country music se podíváme do nahrávacího studia za duem the Judds a také za Bradem Paisley, který si na své chystané album přizval celou řadu opravdu zajímavých hostů. Podíváme se také, co je nového u Chely Wright. Ale ze všeho nejdříve začneme u Alana Jacksona, který podepsal novou smlouvu se společností EMI Records Nashville. Smlouva se týká spolupráce mezi Alanovým vlastním labelem ACR (Alan’s Country Records) a společností Capitol/EMI Records Nashville, která tak bude zajišťovat prodej Alanových nových nahrávek. Za nově uzavřeným kontraktem stojí šéf společností Capitol Nashville a EMI Records Nashville, Mike Dungan, který s Alanem již spolupracoval během 90. let, kdy působil ve vedení nashvillské Aristy.

… Zpěvačka Chely Wright se zasnoubila se svou přítelkyní Lauren Blitzerovou. Informoval o tom americký magazín People. Podle časopisu by se svatba měla uskutečnit 20. srpna 2011 v Connecticutu. 40letá zpěvačka se v loňském roce rozhodla zveřejnit pravdu o své sexuální orientaci ve svých memoárech Like Me: Confessions of a Heartland Country Singer. „Nic v mém životě nebylo více magické než okamžik, kdy jsem se rozhodla zveřejnit pravdu o mém životě,“ uvedla po vydání svých pamětí Chely.

… Někdejší duo The Judds přichystalo pro své fanoušky dvě zbrusu nové nahrávky. Obě najdete na jejich nejnovějším výběrovém albu I Will Stand By You: The Essential Collection, které vyšlo 5. dubna 2011 na značce společnosti Curb Records. Deska obsahuje dvanáct dřívějších hitů plus již zmíněné dvě novinky. Těmi jsou písně „I Will Stand By You“ a „Back Home.“ Ve druhé jmenované skladbě se k duu matky a dcery Juddových přidala ještě zpěvačka Alison Krauss. The Judds spolu naposledy nahrávaly v roce 2004, kdy se Naomi připojila ke své dceři Wynonně v nahrávce písně „Flies on the Butter,“ kterou rovněž najdete na zmíněné výběrové kolekci.

… Celou řadu hostů si do nahrávacího studia přizval zpěvák a kytarista Brad Paisley, aby mu pomohli natočit písně na jeho chystané album This is Country Music, které vyjde 24. května 2011. Carrie Underwood si s Bradem zazpívá v písni „Remind Me“ a Blake Shelton zase ve skladbě „Don’t Drink the Water.“ Na obou písních se Brad Paisley podílel jako spoluautor. Carrie a Blake však nejsou jedinými hosty na novém Bradově albu. Speciální mluvenou mini-roli na něm dostal i herec a režisér Clint Eastwood ve westernově laděné instrumentálce nazvané jednoduše „Eastwood,“ která také obsahuje mluvený úvod od Bradových synů Hucka a Jaspera. Sheryl Crow, Marty Stuart a Carl Jackson se zase objeví v nahrávce tradičního gospelu „Life’s Railway To Heaven.“ Hosty si Brad pozval i k natáčení aktuálního singlu z alba, písně „Old Alabama.“ A jak už název napovídá, spolu s Bradem si v písni zazpívali hned tři zakládající členové legendární superskupiny Alabama, pánové Randy Owen, Jeff Cook a Teddy Gentry. Zmíněná píseň se pouhé tři týdny od jejího vstupu do amerického éteru pohybovala na 18. příčce amerického singlového country žebříčku časopisu Billboard.

avatar Autor: on 10.4.2011. Filed under Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*