TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Greenhorns vydávají nové album

Greenhorns: Bůh mi seslal krásný ránoLegendární česká country kapela Greenhorns v čele s Honzou Vyčítalem, vydává nové album. Deska ponese název Bůh mi seslal krásný ráno a na pultech obchodů by se měla objevit na přelomu měsíců října a listopadu. Jak CountryWorldu exkluzivně prozradil kytarista a zpěvák Greenhornů, Medard Konopík, deska přinese zcela nové nahrávky, z nichž většina ještě nebyla prezentována ani na koncertních pódiích. „Návštěvníci našich koncertů znají zatím jen některé, například „California Blues“ převzatou z repertoáru Merle Haggarda, resp. Jimmieho Rodgerse. Text k této písni napsal už před dlouhou dobou můj kamarád Olda Košíček a tu písničku jsem hrál ještě v dobách svého působení v amatérských kapelách. A z koncertů budou naši fanoušci znát také písničku převzatou od Boba Dylana „Věci se mění,“ nebo „Chlapům nesluší moc pláč“ od Bucka Owense, kterou zpívá Jiří Panschab,“ prozradil nám Medard v rozhovoru, jehož nezkrácený přepis se na našem webu objeví v nejbližších dnech.
Na albu Bůh mi seslal krásný ráno, se objeví celkem patnáct nových nahrávek, z nichž některé Greenhorni natočili společně se svými hosty. Celkem sedm skladeb je převzato z katalogu zahraničních interpretů, jednu si skupina vypůjčila od Jana Wericha a zbytek tvoří autorský materiál.
Více se o novém albu Greenhornů, které si můžete objednat v našem internetovém obchodě, dozvíte na našem webu již brzy v avizovaném rozhovoru s Medardem Konopíkem.

Greenhorns: Bůh mi seslal krásný ráno – Tracklist:
01. Bůh mi seslal krásný ráno (Sunday Morning Coming Down)
02. California blues (California Blues)
03. Chlapům nesluší moc pláč (Crying Time)
04. Hodné štěně
05. Beale Street Blues
06. Nikdy nevěř happyendům
07. List z kalendáře
08. Kdy je čas jít spát
09. Dívka ze severní země (Girl From Northern Country)
10. Prázdná pláž
11. U konce
12. Patrona z války
13. Jsem věčně smutnej (Man of Constant Sorrow)
14. Kolikrát už
15. Věci se mění (Things Have Changed)

Honza Vyčítal (Foto: Ing Jiří Konc)
Medard Konopík (Foto: Ing Jiří Konc)
Jiří Panschab (Foto: Ing Jiří Konc)
avatar Autor: on 26.10.2009. Filed under Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*