TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Country festival STARÝ DOBRÝ WESTERN se rozrůstá

Festival STARÝ DOBRÝ WESTERN se letos koná již po devatenácté, a i když je od loňska plnoletý, pořád se rozrůstá. Letos mu přibude třetí scéna a program bude probíhat tři dny. Příznivci jsou tedy vítáni na Bystřičce – přehradě (okres Vsetín) ve dnech 4. – 6. srpna 2017.

Program na scéně Letní kino začne v pátek od 16 hodin vztyčením festivalové vlajky. Představí se A.M.Úlet, Stráníci, Holátka a okolo 19. hodiny Věra Martinová s kapelou. Od osmé večerní se pak můžete těšit na country bál pod širým nebem ve společnosti pořádající kapely Gympleři a v druhé půli večera k tanci zahraje velmi věrně zpívající i vypadající Michal Tučný Revival Plzeň.

Sobotní den – 5. srpna – probíhá na třech scénách. Od 10 hodin se preluduje na nové scéně Kemp Ranč, od 11 hodin na scéně U Mokrošů a ve 13 hodin zahájí svůj program také scéna Letní kino koncertem Jardy Wykrenta s kapelou – hudebníka, písničkáře a dvorního textaře Marie Rottrové. V průběhu druhého festivalového dne se na pódiích vystřídají např. Neznámi (SK), Willie Jones Band (USA, SK), Monogram, Tarso Miller Trio (Brazílie), Pavlína Jíšová & Bababand a mnoho dalších.

Během večera pak potěší AG Flek, Allan Mikušek (SK), Rangers Band a mezinárodní formace Songs of the Fall (USA, SK). Tu tvoří Cia Cherryholmes (banjo, zpěv) a Stetson Adkisson (kytara, zpěv), doprovodná kapela je složena ze známých slovenských hudebníků. Sobotní program na scéně Letní kino uzavře kapela Rangers Band se známými hity kapely Rangers.

Nedělní hudební program pak bude opět probíhat na scéně Kemp Ranč v dopoledních hodinách a poklidně uzavře celý náročný festivalový víkend.

Celou akci doladí stylový doprovodný program a v průběhu sobotního dne bude na scéně Letní kino předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music.

Vstupné na scény Kemp Ranč a U Mokrošů je dobrovolné; zdarma je pak pro návštěvníky s platnou vstupenkou na scénu Letní kino.

Poprvé tři scény a tři dny – to je festival plný hvězd – to je devatenáctý STARÝ DOBRÝ WESTERN.

Více na www.starydobrywestern.cz

STARÝ DOBRÝ WESTERN 2016 (Foto: Petra Dvořáková / Gympleři)
STARÝ DOBRÝ WESTERN 2016 (Foto: Robert Loukota / Gympleři)
STARÝ DOBRÝ WESTERN 2016 (Foto: Leona Brádilová / Gympleři)
Diváci, STARÝ DOBRÝ WESTERN (Foto: Ota Volejník / Gympleři)
STARÝ DOBRÝ WESTERN (Foto: Pavel Hrdlička / Gympleři)
STARÝ DOBRÝ WESTERN (Foto: Pavel Hrdlička / Gympleři)
Tarso Miller na Stodole Michala Tučného 2014 (Foto: Jiří Konc / CountryWorld.cz)
Rosťa Fišer, 50 let české country, Praha, Lucerna, 12.11.2015 (Foto: Jiří Konc / CountryWorld.cz)
Allan Mikušek, Vzpomínka na Michala Tučného, Praha, Lucerna, 16.4.2015 (Foto: Jiří Konc/CountryWorld.cz)
Udílení ocenění Association for Main Scene of Country Music (Foto:Pavel Hrdlička / Gympleři)
Koncert bratří Nedvědů, jako host vystoupila Věra Martinová. Beroun, 17.6.2012 (Foto: Jiří Konc / CountryWorld.cz)
avatar Autor: on 21.6.2017. Filed under Headlines,Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*