TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Gill Landry z kapely Old Crow Medicine Show zahraje v Praze

Gill Landry

Gill Landry

Gill Landry je multiinstrumentalistou v nejryzejším smyslu toho slova. Od roku 2004 je členem Old Crow Medicine Show, hraje na kytaru, pedálovou steel kytaru a banjo. Je fotografem, malířem a trampem gentlemanem. A vloni vydal třetí sólovou desku jednoduše pojmenovanou svým jménem, kolekci deseti rozjímavých písní.

Po klasických skladbách o zlomených srdcích na svých dvou prvních albech (The Ballad of Lawless Soirez – 2007, Piety & Desire – 2011) Landry o posledním albu říká: „Na téhle desce si nepředstavuji, co by mohlo nebo mělo být, ale spíš hledám sladké pochopení a přijetí toho, co je nebo co bylo. Nesoudím žádný zločin nebo klopýtnutí, snažím se o soucit, pochopení a laskavost.“

K výjimečné hudebnosti Landryho poslední desky přispělo několik dalších umělců – Laura Marling, která Landryho doprovází v duetu Take This Body, trumpetista Nick Etwell z Mumford and Sons, který elegantně hraje v několika skladbách, Odessa s harmoniemi a houslemi v Emily a Robert Ellis, jehož střídmá kytara v Fenario a Bad Love je až božsky libozvučná.

Gill Landry vystupuje často po boku umělců jako Ben Harper, Justin Townes Earle a další, 27.března však přijede do pražského Basement baru ke svému sólovému koncertu.

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky na webu www.goout.cz, na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info na: www.basementbar.cz

avatar Autor: on 14.3.2016. Filed under Headlines,Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.