TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Staňte se vítězem 50. ročníku Porty 2016

Legendární festival Porta, který letos oslaví 50. jubilejní ročník v Řevnicích u Prahy, vyzývá všechny písničkáře, country kapely, interprety folkové muziky, bluegrassu, trampských písniček, blues, irské muziky nebo sborového zpívání, přihlaste se a přijeďte si zazpívat na Portu.
V boji o slavnou sošku Porty můžete soutěžit v 16 oblastních kolech po celé České republice.
Prvním krokem je ovšem řádně vyplněná přihláška na adrese:

http://www.porta-festival.cz/pro-soutezici/oblastni-kola

V oblastních kolech vyberou odborné poroty složené z muzikantů a hudebních odborníků 16 finalistů a 16 semifinalistů, kteří postoupí do Českého národního finále. To se bude konat již po deváté v romantickém Lesním divadle v Řevnicích poslední víkend před prázdninami 24. -26.6.2016.
Soutěžící finalisté si zde pak změří síly nejen s ostatními účastníky finále, ale budou zároveň bojovat o přízeň publika vedle dnes již slavných kapel a interpretů, kteří v minulosti sošku Porty získali.
Robert Křesťan, Spirituál kvintet, Pavel Žalman Lohonka, Rangers, Jaroslav Samson Lenk, Pacifik, Zelenáči, Epydemye a celá plejáda vynikajících představitelů tohoto portovního hudebního proudu.
Dá se předpokládat, že i v padesátém ročníku se bude o sošku Porty ucházet kolem 250 kapel a interpretů. Buďte mezi nimi! Vítěz i další interpreti, získají spoustu cen. Kytary, mikrofony, potřeby pro muzikanty, ale také frekvence v nahrávacím studiu, videoklip, a možnost vystoupit na některém z partnerských festivalů Porty a tedy i na Mezinárodním festivalu Porta v roce 2017. Na nic nečekejte a přihlaste se, abyste byli i vy součástí historie tohoto legendárního festivalu.

Veškeré informace o soutěži najdete na :
www.porta-festival.cz
https://www.facebook.com/porta.revnice/

Porta Řevnice

Porta Řevnice

avatar Autor: on 18.2.2016. Filed under Headlines,Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.