TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

VOKOBERE vystoupí na zámku Štiřín

Na zámku Štiřín se uskuteční další koncert tria VOKOBERE. VOKOBERE  si ve zkratce říkají Jiří Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka. Vystoupení navazuje na sérii koncertů tria, se zajímavými hosty, kterými v minulých letech byly například Marta Kubišová, Lucie Vondráčková, Šárka Rezková, nebo Zuzana Michnová. Tentokrát vystoupí jako host Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl.

VOKOBERE vystupují jako trio na koncertních pódiích velmi sporadicky. Láska k akustické hudbě a ke sborům je ale stále přitahuje a proto  se scházejí, aby představili svým posluchačům to, co je baví….A jsou to vedle známých světových songů především vlastní písničky, které představují na festivalech, v klubech ale i při soukromých akcích…. VKB na svých koncertech hrají melodické písničky v aranžmá působivých trojhlasů a akustických kytar. Repertoár  tvoří vlastní pojetí Beatles, Eagles, Marsyas, nebo Johna Denvera. Ve Štiříně zazní i nejnovější skladba Kousek Štěstí, kterou s VKB nazpívala Lucka Vondráčková

Žánrově  patří VOKOBERE do folku, blues, country a kytarového popu. Tři výrazné hudební osobnosti, tři rozdílné přístupy k tvorbě, tři mužské hlasy, které do sebe pasují a k tomu melodické písničky. To tvoří základ pro příjemný koncert a pohodovou muziku.

V pátek, 21.8. v 19:30 hod. v zámeckých prostorách Štiřína zazní tedy například Týden, Máš chuť majoránky, Leaving on the Jetplane, Blues na večer, Svatební, Nowerman, Seven Bridges Road a další. A pochopitelně písničky z repertoáru Blanky Šrůmové a Jana Sahary Hedla…

Předprodej vstupenek: 

  • na adrese hotel.zamek@stirin.cz
  • nebo na telefonu 255 736 111
  • v síti Ticketstream

    VOKOBERE Štiřín 2015 - pozvánka

    VOKOBERE Štiřín 2015 – pozvánka

avatar Autor: on 12.8.2015. Filed under Headlines,Zprávy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.