TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Televize Country No. 1 ukončí své vysílání v DVB-T

Country No. 1 - Logo

Country No. 1 – Logo

Televizní stanice Country No.1 ukončí 30. dubna 2015 svojí distribuci v pozemním digitálním vysílání. Informoval o tom server Digizone.cz. Jak pro tento server uvedl provozovatel televize Karel Peterka, stanice nenaplnila jeho očekávání. Podle jeho slov se nejedná o ukončení programu, ale pouze o jeho přerušení. Projekt by rád přehodnotil a připravil na případné obnovení v průběhu letošního podzimu. To už by se ale provozovatel vystavoval riziku odejmutí licence pro vysílání. Podle zákona totiž může své vysílání přerušit maximálně na 30 dní v roce.
Provozovatel stanice se také zatím nerozhodl, zda po 30. dubnu zachová vysílání v rámci kabelových a IPTV sítí. Od dnešního dne jsou také nedostupné oficiální facebookové profily TV Písnička i Tv Country No.1. Na oficiálních stránkách Country No.1 byl rovněž vyřazen z provozu internetový stream stanice, aktuálně se zobrazuje pouze monoskop.

 

avatar Autor: on 29.4.2015. Filed under Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.