TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Petr Kocman a přátelé rozezní pražský Gong

Petr Kocman - Fešáci 45 let, Praha, Divadlo Hybernia, 19.12.2012 (Foto: Jiří Konc / CountryWorld.cz)

Petr Kocman – Fešáci 45 let, Praha, Divadlo Hybernia, 19.12.2012 (Foto: Jiří Konc / CountryWorld.cz)

Koncert zpěváka a multiinstrumentalisty Petra Kocmana s doprovodnou kapelou, na kterém uslyšíte průřez jeho tvorbou za uplynulých 20 let, se uskuteční 6. března 2014 v pražském divadle Gong.
Uslyšíte písničky jak ze starších alb, tak ze zatím posledního CD „Crazy Man“, na kterém je mimo jiné i velmi úspěšný duet s Luckou Vondráčkovou „Já to nejsem.“ Na koncertě Petr Kocman zavzpomíná na své kamarády a kolegy, se kterými se setkával a setkává na jevištích, ať už je to Věra Martinová, Yvonne Přenosilová, Pavel Bobek, Honza Vyčítal, Michal Tučný atd. A jako speciálního hosta jednoho z nich dokonce přivítá na podiu. Bude to legenda české hudební scény Honza Nedvěd, který se před publikem objeví poprvé od loňského června, kdy ze zdravotních důvodů ohlásil odchod do hudebního důchodu! Honza přijde diváky a Petra nejenom pozdravit, ale dojde i na jejich společný duet a také na některé legendární „nedvědovky,“ jako třeba Podvod, Kohout, nebo Na kameni kámen.
Druhým zvláštním hostem koncertu bude špičková bluegrassová kapela Monogram, která slaví veliké úspěchy i v USA a společně s Petrem zahrají několik jeho písní ve speciálních úpravách, tak jak je Petrovi fanoušci určitě neznají! Vstupenky na koncert můžete zakoupit v pokladně Divadla Gong nebo v síti prodejen Ticketportal a na www.ticketportal.cz

Více informací o Petru Kocmanovi naleznete na www.petrkocman.cz

Koncert bratří Nedvědů, Beroun, 17.6.2012 (Foto: Jiří Konc / CountryWorld.cz)

Koncert bratří Nedvědů, Beroun, 17.6.2012 (Foto: Jiří Konc / CountryWorld.cz)

avatar Autor: on 17.2.2014. Filed under Headlines,Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.