TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Co je nového u Petra Spáleného?

Náročný podzim má za sebou Petr Spálený. Se svým Apollo Bandem pilně koncertoval a mimo jiné zavítal i na Slovensko, kde absolvoval řadu velice úspěšných vystoupení. Jako jedna z hlavních hvězd zazpíval i na závěr festivalu Lodenica v Piešťanech (hned po Chrisu Normanovi z kapely The Smokie). Přestože u našich východních sousedů nehrál od doby, kdy se naše státy rozdělily, ukázalo se, že slovenští posluchači na jeho písničky ani v nejmenším nezapomněli. Hned na jaře se Petr Spálený na Slovensko opět vrátí. V plánu je další turné, které proběhne ve dnech 20. až 25. března 2013 a bude tentokráte zahrnovat Martin, Ružomberok, Michalovce, Košice a Zvolen.

Vedle živého hraní pokračovaly také přípravy dalšího řadového alba, které bude obsahovat výhradně nové písničky. O jejich texty se postarali Zdeněk Rytíř, Vladimír Poštulka, Miroslav Černý a Eduard Krečmar. Nahrávat by se mělo v lednu, vyjít by novinka měla v průběhu března u firmy EMI. Jedna ze zásadních písní chystaného alba ponese název  Kdyby celý svět byl country bar.

Petr Spálený (foto: Evžen Müller / CountryWorld.cz)

Petr Spálený (foto: Evžen Müller / CountryWorld.cz)

avatar Autor: on 15.12.2012. Filed under Headlines,Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*