TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ty England se oženil v Mexiku

Ty England, kterého celý countryový svět zná jako kytaristu a vokalistu z doprovodné skupiny Gartha Brookse, se nedávno oženil se svojí dlouholetou přítelkyní Justinou Cardoza. Svatba proběhla v mexickém Playa Del Carmen.

Ty a Justina se poprvé setkali před několika lety ve městě Boise v Idahu, když Justina požádala Tye o společnou fotografii a autogram po jeho koncertě. „Nemohu to vysvětlit, ale už od prvního setkání jsem věděl, že Justina a já se staneme dobrými přáteli,“ vzpomíná na první setkání England.

„Justina je moje životní láska. Náš vztah začal jako obyčejné přátelství, ale postupně se proměnil ve velkou lásku. Je pro mne požehnáním vzít si ženu, která miluje mne, mé děti a věří mým snům,“ dodává Ty.

Po svatbě a líbánkách v Mexiku se Englandovi usadí v Oklahoma City. Ty hodlá pokračovat ve své sólové kariéře a na příští rok, kromě řady koncertů, chystá vydat i nové album.

Ty England a Justina England (Foto: Kaleidoscope Media)

Ty England a Justina England (Foto: Kaleidoscope Media)

avatar Autor: on 10.11.2012. Filed under Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*