TOPlist
starý dobrý western 2019

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Soutěž o vstupenky na STARÝ DOBRÝ WESTERN

Ve spolupráci s pořadateli festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN jsme si pro vás připravili již tradiční soutěž o vstupenky na tento countryový svátek. Festival proběhne ve dnech 2. až 4. srpna 2019 na Bystřičce – přehradě a letos nabídne například vystoupení Roberta Křesťana a Druhé trávy, Taxmenů, Pacifiku, Cadillacu Pavla Brümera či legendárního Country Beatu.

Naše soutěž probíhá souběžně na webech CountryObchod.cz a CountryWorld.cz a ve hře jsou tři dvojice vstupenek na letošní ročník Westernu.

Soutěžní otázka zní:
Jaký byl původní název skupiny Cadillac Pavla Brümera?
A. Harley
B. Nervové sanatorium
C. Foucmouk
D. Kamion

Svoje správné odpovědi posílejte na e-mail soutez@countryworld.cz a to nejpozději do neděle 28.7.2019 do 12.00. Ke své odpovědi, prosím, uveďte také vaše jméno a příjmení a místo bydliště. Tyto údaje budou sloužit pro ověření vaší totožnosti při převzetí případné výhry v místě konání festivalu. Zasláním své odpovědi do soutěže souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů pro účely soutěže a v případě výhry i s jejich předáním pořadatelům hudebního festivalu.

avatar Autor: on 15.7.2019. Filed under Headlines,Soutěže,Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*