TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

David Lee Murphy vydá po 14 letech nové album

David Lee Murphy: No Zip Code (Reviver Records)

David Lee Murphy: No Zip Code (Reviver Records)

Blue Chair/Reviver Records vydá 6. dubna tohoto roku nové album Davida Lee Murphyho. Kolekce s názvem No Zip Code bude prvním Murphyho albem po 14leté pauze. S Davidem do studia zavítal také jeho dlouholetý přítel a kolega Kenny Chesney a z této spolupráce vznikl duet „Everything’s Gonna Be Alright,“ který se rovněž objeví na Murphyho novém albu.
Za vydáním nové Murphyho kolekce stojí vlastně právě Kenny Chesney. „S Kennym jsme dlouhá léta přátelé a napsali jsme spolu řadu písní,“ vzpomíná Murphy. „Poslal jsem mu nějaké nové skladby pro jedno z jeho alb a on mi zavolal zpět se slovy ‘Chlape, měl bys něco natočit! Jestli chceš, mohl bych ti to s Buddym Cannonem produkovat.’ Pochopte, je opravdu hrozně těžké říci ne Kennymu Chesneymu, když přijde s takovým nápadem,” směje se Murphy.

David Lee Murphy zařadil na své nové album celkem 11 nových nahrávek. Na všech se podílel jako autor nebo spoluautor. Kolekce s názvem No Zip Code bude následovníkem předchozího zpěvákova projektu Tryin‘ to Get There z roku 2004.

David Lee Murphy: No Zip Code  tracklist:

 1. „Way Gone“
 2. . „No Zip Code“
 3.  „Everything’s Gonna Be Alright (with Kenny Chesney)“
 4. „I Won’t Be Sorry“
 5. „Haywire“
 6. „As the Crow Flies“
 7. „Winnebago“
 8. „Get Go“
 9. „That’s Alright“
 10. „Voice of Reason“
 11. „Waylon And Willie“
avatar Autor: on 8.3.2018. Filed under Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*