TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wabi Daněk a Ďáblovo stádo zahrají jediný koncert v tomto roce!

Wabi a Ďáblovo stádo (foto: Evžen Müller / CountryWorld.cz)

Wabi a Ďáblovo stádo (foto: Evžen Müller / CountryWorld.cz)

Kritiky oceňovaný projekt Wabi & Ďáblovo stádo přidusá letos na pódium pouze jednou! A to již za týden do pražské Malostranské besedy.

Wabi a Ďáblovo stádo vás překvapí neotřelým a melancholičtějším pojetím odrhovaček jako Laredo, Jesse James, country rock’n’rollem o vraždě ze žárlivosti Francka a Johnny, zprostředkují atmosféru neworleanského pohřbu, zavedou vás k močálům do St. Louis i k břehům irských jezer. Zlidovělé texty, pozapomenuté klenoty, ale i Daňkovy osvědčené evergreeny, to vše zazní během výjimečného koncertu. Muzikantskou sestavu tvoří kytarista Josef Štěpánek (Radůza, Lucie Bílá), bubeník David Landštof (Slza, Justin Lavash), basista Jan Lstibůrek (Tomáš Klus, Blázinec) a přední hráč na varhany Hammond Jan Kořínek (Meky Žbirka, Jan Kořínek Q).

Nechte se vtáhnout do příběhů písní dob dávno minulých, které však neztrácejí na aktuálnosti ani dnes. Koncert se koná 25.10. v pražské Malostranské Besedě od 20:30. Lístky můžete rezervovat na https://goout.net/cs/koncerty/wabi-danek-a-dablovo-stado/xgblb/

Více informací se dozvíte na stránkách dablovostado.cz nebo facebookovém profilu Wabi a Ďáblovo stádo.

 

 

avatar Autor: on 18.10.2016. Filed under Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*