TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Závěr Country Vánoc bude ve Vsetíně

Jen tři dny před koncem roku 2015 se uzavře také kapitola vánočních koncertů nazvanou Country Vánoce kapely Gympleři a jejich přátel, kterou vsetínská kapela otevřela 6. prosince 2015 v Lužné.

Po jednotlivých zastávkách ve Valašském Meziříčí, Stříteži Nad Ludinou a Všechovicích zakončí své turné v domovském Vsetíně, a to v „horním“ kostele Nanebevzetí Panny Marie. Stane se tak v pondělí 28. 12. 2015 v 17 hodin.

V nové sestavě, ve které hrají již od začátku letošního roku, se představí se svátečním repertoárem částečně známým již z dřívějších koncertů, ale také s několika novinkami. A jak se již stalo tradicí – Gympleři nezahrají samotní. Jejich řady doplní přátelé – smyčcové kvarteto a pěvecký sbor.

Vstupné na koncert je 100 Kč, pro děti 50 Kč.

Přijďte si odpočinout od celoročního shonu a spolu s Gymplery a jejich přáteli si vychutnejte kouzelnou atmosféru a pohodu posledních svátečních dní roku 2015.

Více informací na www.gympleri.cz

avatar Autor: on 28.12.2015. Filed under Headlines,Ve zkratce. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.