TOPlist

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rozhovor s Jakubem Třasákem

Jakub TřasákJakub Třasák patří bezesporu k velmi zajímavým osobnostem české country scény. V poslední době se však po geniálním houslistovi jakoby slehla zem. Proto jsme se rozhodli Jakuba kontaktovat a položit mu několik otázek. Jeho odpovědi vám předkládáme v následujícím článku, ve kterém se dozvíte nejenom o tom, co vlastně v uplynulých letech Jakub dělal, ale také o jeho plánech do budoucna a chystaných projektech.
Ahoj Jakube, v posledních letech Tě nebylo v médiích moc vidět, a tak by naše čtenáře určitě zajímalo, co jsi po celou tu dobu dělal.
Větší mediální kampaň jsem měl před třemi lety, která byla spojená s vydáním mého alba Zas jednou. Byla to pro mne velká zkušenost a i když jsem s ním asi neprorazil na takové úrovni, jak by si každý přál, i s odstupem času toho nelituji. Usoudil jsem ale, že je potřeba se zdokonalit jak ve hře na housle, tak ve zpěvu. A tomuto cíli jsem věnoval praticky veškerý čas od doby co jsem, jak se říká, nebyl vidět.
Na jakých akcích Tě mohou diváci nejčastěji vidět? Připravuješ nějaké nové album nebo nějaký jiný projekt?
Za poslední rok jsem dost koncertoval a to při všemožných příležitostech. Jakub TřasákTeď ale musí koncertování stranou, protože bych rád těch několik málo nápadů na písníčky, co mám v hlavě, hodil na papír. A v závislosti na tom, jak se to bude líbit, bych rád příští rok vydal něčím zajímavé album. I když jsem řekl, že začnu koncerty omezovat, není to tak úplně pravda. Na jejich výčet se můžete podívat na www.trasak.cz. V dohledné době ale rozšířím svoje působení i na www.jakubtrasak.cz. Aby mi ale nebylo vytýkáno, že jsem zanevřel na country, tak se musím zmínit o připravovaném rozhlasovém pořadu Country Shaker Music. Bude se od června pravidelně vysílat na vlnách Českého rozhlasu Ústí nad Labem.
(O tomto pořadu Vám ještě přineseme podrobnější informace – pozn. redakce.)
Absolvoval jsi camp Marka O´Connora. Udržuješ s ním dodnes kontakt?
Markuse stále velmi obdivuji a sleduji jeho hudební vývoj. A když už na něj přišla řeč, tak musím prozradit, že zrovna připravuji pro Dobroty Petra Novotného Orange Blossom Special a určitě tam použiju nějaké fintičky, které mě naučil.
Tak Ti děkuji za rozhovor a přeji Ti mnoho úspěchů v Tvé kariéře i v životě.

avatar Autor: on 18.3.2003. Filed under Rozhovory. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*